Stáhněte si u nás zdarma následující produkty

OpenOffice

Stáhněte si zdarma a v češtině balík kancelářského SW, jehož první verze byla uvedena před více než 20 lety.


Komplet obsahuje celkem 5 programů určených k tvorbě textových dokumentů (Writer), práci s čísly a tabulkami (Calc), tvorbě multimediálních prezentací (Impress), práci s diagramy a trojrozměrnými dynamickými obrazy (Draw) a zcela nově také k práci s databázemi (Base).


Wysiwyg editor internetových stránek Nvu

Nvu je program na vytváření a správu internetových stránek, který patří do skupiny tzv. wysiwyg (What you see is what you get) editorů. To znamená, že nemusíte znát jazyk HTML a přesto snadno vytvoříte, nebo upravíte webové stránky. Pracujete ve vizuálním prostředí, jako v grafickém programu. Nvu také obsahuje editor PHP kódu a kaskádových stylů CSS, je v české lokalizaci a obsahuje český slovník pro kontrolu pravopisu.


Komunikační programy


Internetové prohlížeče

Nejběžnější internetové prohlížeče pro váš počítač.


Adobe Reader, Adobe Flash Player

Aktuální verze programu, který slouží ke čtení a úpravě dokumentů ve formátu PDF. Nezapomeňte si také stáhnout poslední verzi Adobe Flash Playeru, abyste mohli bez problémů prohlížet stránky s vloženým SWF obsahem.

 

Správce elektronické pošty Thunderbird

Pokud dostáváte příliš mnoho nevyžádané pošty a bojíte se, že vám počítač napadnou viry, vyzkoušejte tohoto e-mailového klienta. Je dostupný v češtině a nabízí snadný přechod z jiných poštovních programů.

 

Textový editor PSPad

PSPad je univerzální textový editor, který nabízí velké možnosti formátování textu. Je to výborný editor HTML, XHTML, PHP, Pascal, JScript, VBScript, MySQL a dalších jazyků.

 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 11.12.2018 20:21