Stručný přehled našich kurzů

Název kurzu
Info
   Rozsah kurzu
     Cena
Vybrat
 

 

         
Poprvé u počítače
Kurz "Poprvé u počítače" je určen těm, kteří nikdy s počítačem nepracovali a potřebují získat ty nejzákladnější znalosti.
4 hod. (1 den)
1 000 Kč
 
PC pro začátečníky
Kurz "PC pro začátečníky" nabízí úplným začátečníkům, kteří nikdy s počítačem nepracovali možnost osvojit si základní postupy při práci s počítačem, jako je nastavení systému, vytváření a správa složek, vytvoření jednoduchých dokumentů, záloha a kopírování souborů, možnosti internetu a e-mailu atd.
16 hod. (4 dny)
5 040 Kč
 
PC pro pokročilé
Kurz "PC pro pokročilé" je určen uživatelům, kteří již s počítačem pracují a potřebují si rozšířit své vědomosti v nastavení operačního systému, rychlejších pracovních postupů, které Vám ušetří čas, spojování, slučování dokumentů atd.
16 hod. (4 dny)
5 040 Kč
 
PC pro managery
Kurz "PC pro Managery" je určen managerům, kteří si potřebují rozšířit znalosti zejména v Excelu, Accessu, Wordu, Outlooku a v tvorbě PDF dokumetů. Kurz je zaměřen na práci s daty.
8 hod. (2 dny)
3 000 Kč
 
PC pro seniory
Kurz "PC pro seniory" nabízí seznámení s počítačem, osvojení základních pracovních postupů, možnosti el. pošty a internetu.
Kurz je veden zkušeným lektorem s praxí se seniory.
16 hod. (4 dny)
2 500 Kč
 
PC kancelářský komplet
Kurz "PC kancelářský komplet" nabízí účastníkům seznámení s prostředím počítače a kancelářským balíkem MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
28 hod. (7 dnů)
8 820 Kč
 
Obsluha osobního počítače (rekvalifikační kurz pro ÚP)
Tento kurz je určen nezaměsnaným vedených na úřadě práce. Účastíky seznámí od základů s počítačem a jeho nastavením, textovým editorem, tabulkovým kalkulátorem, ukáže možnosti prezentací a také možnosti internetu a el. pošty.
86 hod. (22 dnů)
------------
 
 
 
         
Průvodce sadou Microsoft office 2007
Kurz "Průvodce sadou Microsoft Office 2007" je určen každému uživateli počítače. Kompletně přepracované uživatelské rozhraní způsobilo, že i člověk, který je poměrně zdatný v používání sady office, nejednou neumí najít jednoduché příkazy a provádět základní úkony. Další problémy přináší kompatibilita se staršími verzemi a způsoby vytváření souborů.
Kurz Vás se všemi problémy dopodrobna seznámí a naučí je rychle a efektivně řešit.
2 hod. (1 den)
1 000 Kč
 
       
MS Word pro začátečníky
Kurz "MS Word pro začátečníky" nabízí účastníkům podrobnější seznámení s nejrozšířenějším textovým editorem. Naučíte se vytvářet dokumenty s profesionálním vzhledem.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
MS Word pro pokročilé
Kurz "MS Word pro pokročilé" Vám představí pokročilé možnosti, kterými program disponuje. Slučování dokumentů, pokročilé formátování, formuláře, recenze atd.
8 hod. (2 dny)
2 520 Kč
 
MS Word individuální konzultace
Individuální konzultace MS Word Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 
       
MS Excel pro začátečníky
Kurz "MS Excel pro začátečníky" seznámí podrobněji začátečníky s tímto nejrozšířenějším tabulkovým kalkulátorem. Naučíte se vytvářet tabulky s profesionálním grafickým vzhledem, provádět výpočty a vytvářet grafy.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
MS Excel pro pokročilé
Kurz "MS Excel pro pokorčilé" rozšiřuje účastíkům možnosti použití grafů, kontingenčních tabulek, pokročilých výpočtů atd.
8 hod. (2 dny)
2 520 Kč
 
MS Excel individuální konzultace
Individuální konzultace MS Excel Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 
       
MS Outlook pro začátečníky
Kurz "MS Outlook pro začátečníky" nabízí účastníkům seznámení práce s el. poštou (nastavení účtů, přijímání a odesílání pošty, šablony atd.), správou kontaktů, úkolů a další možnosti, které tento program nabízí.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
MS Outlook pro pokročilé
V kurzu "MS Outlook pro pokročilé" se naučíte pokročilou práci s el. poštou, možnosti organizace schůzek několika lidí, integrace s jinými komunikačními programy na vedení videohovorů atd., možnosti synchronizace s jinými aplikacemi a zejména automatizace pracovních úkolů, která Vám ušetří čas.
8 hod. (2 dny)
2 520 Kč
 
MS Outlook individuální konzultace
Individuální konzultace MS Outlook Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 
         
MS PowerPoint pro začátečníky
Kurz "MS PowerPoint pro začátečníky" seznámí s možnostmi prezentace. Vytváření vlatních prezentací za použití animace, použití šablon, kopírování z jiných programů atd.
12 hod. (3 dny)
 3 780 Kč
 
MS PowerPoint pro pokročilé
Kurz "MS PowerPoint pro pokročilé" rozšíří účastníkům možnosti profesionální prezentace. V kurzu se dozvíte také jak prezentovat, jakých chyb se vyvarovat při mluvení atd.
8 hod. (2 dny)
2 520 Kč
 
MS PowerPoint individuální konzultace
Individuální konzultace MS PowerPoint Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 
         
MS Access pro začátečníky
Kurz "MS Access pro začátečníky" seznámí účastníky s prací s databázemi. Vytvoření vlastních databází, načítání dat z jiných programů, získávání a filtrace dat atd.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
MS Access pro pokročilé
Kurz "MS Access pro pokročilé" Vás seznámí s prací s relačními databázemi, tvorbou složitých dotazů na získávání filtrovaných dat, vytváření kontingenčních tabulek a grafů, zjednodušení práce za použití maker.
8 hod. (2 dny)
2 520 Kč
 
MS Access individuální konzultace
Individuální konzultace MS Access Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 
         
MS Publisher pro začátečníky
V kurzu "MS Publisher pro začátečníky" se seznámíte s vytvářením propagačních materiálů jako jsou vizitky, kalendáře, plakátx, přání nebo newslettery.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
MS Publisher pro pokročilé
Kurz "MS Publisher pro pokročilé" nabízí možnosti pokročilých funkcí programu. Vytváření jednoduchých internetových stránek, tvorba formulářů, vytváření složitějších publikácí určených k tisku.
8 hod. (2 dny)
2 520  Kč
 
MS Publisher individuální konzultace
Individuální konzultace MS Publisher Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
300 Kč
 

 

 
         
Adobe Acrobat (PDF)
Kurz "Adobe Acrobat" nabízí účastníkům seznámení s většinou funkcí tohoto pragramu. Základ je tvorba PDF dokumentů z různých formátů a jejich následná úprava. Zabezpečení dokumetů, slučování, možnosti recenze, vytváření formulářů, dávkové sekvence, filtrace, vytváření archivů atd.
16 hod. (4 dny)
5 040 Kč
 
Adobe Reader (PDF)
V kurzu "Adobe Reader" se naučíte práci s PDF dokumenty prostřednicvím tohoto volně šiřitelného programu. Přidávat poznámky, otevírat přilohy, vyplňovat formuláře, tisknout a odesílat dokumenty.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 
Aobe Photoshop
V kurzu "Adobe Photoshop" se naučíte nejrůznější pracovní postupy při úpravě a vytváření fotografií.
16 hod.( 4 dny)
5 040 Kč
 
Adobe Camera Raw Plug-in
V kurzu "Adobe Camera Raw" se naučíte pracovat s fotografiemi pořízených ve formátu raw.
8 hod. (2 dny)
2 520  Kč
 
         
Adobe Dreamweaver pro začátečníky
Kurz "Adobe Dreamweaver pro začátečníky" seznámí účastníky s tvorbou jednoduchých internetových stránek pomocí tohoto programu.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
Adobe Dreamweaver pro pokročilé
Kurz "Adobe Dreamweaver pro pokročilé" rozšíří znalosti účastníků v tvorbě internetových stránek pomocí tohoto pragramu. Použití CSS, PHP, JavaScript editoru, práce s vrstvami atd.
12 hod. (3 dny)
3 780  Kč
 
Adobe Dreamweaver individuální konzultace
Individuální konzultace Adobe Dreamweaver Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
500 Kč
 
         
Adobe Flash pro začátečníky
V kurzu "Adobe flash pro začátečníky" se účastníci naučí jak ovládat a pracovat v prostředí nejrozšířenějšího programu na tvorbu animací. Kreslení vektorových obrázků, animace na časové ose, práce s vrstvami atd.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
Adobe Flash pro pokročilé
Kurz "Adobe Flash pro pokročilé" rozšiřuje účasníkům možnosti tohoto programu. Tvorba složitějších animací, použití "chování", úvod do ActionScriptu, tvorba int. prezentací atd.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
Adobe Flash individuální konzultace
Individuální konzultace Adobe Flash Vám dává možnost sestavit si vlastní kurz na míru, přesně podle Vašich představ a časových možností.
1 hod. (1 den)
500 Kč
 

 

 
         
Tvorba webu pro začátečníky
Kurz "Tvorba webu pro začátečníky" je určen úplným začátečníkům, kteří se chtějí naučit základy vytváření internetových stránek.
12 hod. (3 dny)
3 780  Kč
 
Tvorba webu pro pokročilé
Kurz "Tvorba webu pro pokročilé" seznámí účastníky s různými možnostmi tvorby webových stránek. Úvod do JavaScriptu, formuláře, CSS.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
Tvorba webu Flash
Kurz "Tvorba webu flash" ukáže účastníkům možnosti, které nabízí internetové aplikace vytvořené ve Flashi.
12 hod. (3 dny)
3 780  Kč
 
PHP a MySQL
Kurz "PHP a MySQL" je určen účástíkům, kteří se chtějí seznámit s těmito serverovými jazyky určených k tvorbě dynamických internetových stránek.
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 

 

 
         
Operační systém (MS Windows)
Kurz "Operační systém" seznámí účastníky s operačním systémem počítače. Nastavení, možnosti, příslušenství, profily, instalace programů atd.
4 hod. (1 den)
1 260  Kč
 
Internet (možnosti, vyhledávání, stahování atd.)
V kurzu "Internet"se účastníci senámí s prostředím internetu. Jaké jsou možnosti, vyhledávání, stahování, ukládání, objednávání zboží atd.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 
Elektronická komunikace (E-mail, Skype, ICQ, atd.)
Kurz "Elektronická komunikace" je zaměřen na komunikaci prostřednictvím internetu. Podrobné seznámení s programy Skype, ICQ, Messenger, možnosti el. pošty.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 
Zálohování dat (vypalování, externí disky, atd.)
Kurz "Zálohování dat" ukazuje jakými způsoby můžete zálohovat Vaše data, abyste o ně třeba nechtěně nepřišly. Také ukáže účastíkúm jak vypalovat filmy a fotografie na CD nebo DVD.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 
Zpracování digitální fotografie
Kurz "Zpracování digitální fotografie" seznámí účastníky s možnostmi zpracování digitální fotografie. Odstranění červených očí, koláže, stíny, efekty, přidáváníní textu, rozesílání E-mailem atd.
8 hod. (2 dny)
2 520  Kč
 
Zpracování videa
V "kurzu Zpracování videa" se naučíte zpracovat videozáznam včetně přvodu a uložení na DVD disk
8 hod. (2 dny)
2 520  Kč
 
Ochrana počítače (viry, spyware, atd.)
V kurzu "Ochrana počítače" se účastníci dozvědí jakým způsobem chránit svůj počítač. Druhy antivirových programů a jejich instalace, možná rizika atd.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 

 

 
         
Open Office
Kurz "OpenOffice" seznámí účastníky s volně šiřitelným kancelářským balíčkem OpenOffice, určeným k tvorbě textových dokumentů, prezentací, tabulek a výpočtů atd.
16 hod. (4 dny)
5 040 Kč
 
Tvorba PDF dokumentů
V kurzu "Tvorba PDF dokumetů" si osvojíte, jakým způsobem se dají vytvářet dokumety ve světově uznávaném standartu PDF. Online, Acrobat atd.
4 hod. (1 den)
1 260 Kč
 
Programování v Delphi
V kurzu "Programování v Delphi" se naučíte vytvářet vlastní aplikace (programy).
12 hod. (3 dny)
3 780 Kč
 
Corel Draw
V kurzu "Corel Draw" se naučíte vytvářet a pracovat s grafikou (obrázky).
8 hod. (2 dny)
2 520  Kč
 
         
 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 11.12.2018 20:22