Aktuálně

Zcela nový kurz na žádost našich zákazníků - "Průvodce sadou

Microsoft Office 2007"


Sada Microsoft Office 2007 přináší celou řadu problémů, které jsou nuceni řešit nejenom uživatelé této nejnovější verze, ale vlastně každý uživatel počítače. Kompletní změna uživatelského rozhraní a změna formátů souborů, dokáže způsobit nemalé problémy i zkušenému uživateli počítače.


Registrujte se na speciální kurz, který jsme zařadili na přání mnoha dotazů od Vás. Více...

Studujte u nás zdarma!!!

JOBMARKET, s.r.o. pro Vás připravil speciální nabídku v podobě výrazných slev. Pokud si u nás obědnáte 2 kurzy, za třetí zaplatíte pouze 50%, a jestliže se registrujete na tři naše kurzy, dostanete 4 kurz zcela zdarma!! Kontaktujte nás pro více informací nebo rovnou objednávejte.

Nenašli jste kurz který hledáte?

Nenacházíte v nabídce kurzů ten, který Vám vyhovuje? Sestavte si vlastní, sami si řekněte a vyberte co se bude probírat, jaké problémy potřebujete vyřešit. Neváhejte nás kontaktovat a sestavit si vlastní individuální kurz.

Nechejte si pohodlně zasílat nabídky na email.

Registrujete se k zasílání newsletteru a mějte tak aktuální přehled o slevách, mimořádných akcích a nejnovějších nabídkách kurzů!

Tvorba internetových stránek na míru.

Potřebujete vytvořit internetovou prezentaci, reklamní banner, flash hru, diskusní fórum nebo internetový obchod? Kontaktujte nás a my Vám zajistíme kompletní servis v realizaci. Více ...

Nabízíme poradenství při koupi počítače!

Chcete koupit počítač a nevíte si rady? Kontaktujte nás a my Vám zajistíme kompletní poradenství včetně zprostředkování koupě počítače.

Máte už staženou poslední verzi OpenOffice?

Stáhněte si poslední verzi zdarma šiřitelného balíčku programů podobného MS Office.


Zobrazit všechny novinky


 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 20.8.2019 1:45