Registrace kandidáta

Titul:
Vyberte z výběrového seznamu váš titul, který používáte před jménem. Titul, který používáte za jménem (PhD, MBA, Dr.Sc, CSc.,… ) uveďte za vašim příjmením.
Příjmení:
Pokud máte více příjmení (Nováková-Procházková) uveďte obě příjmení v pořadí podle důležitosti.
Křestní jméno:
Pokud máte více křestních jmen (Pavel-Svatopluk) uveďte obě křestní jména v pořadí podle důležitosti.
Datum narození:
Uveďte datum vašeho narození ve tvaru 28.09.1962. Nepovažujte tento údaj za diskriminační. Nezáleží kolik vám je let, ale co umíte, jakou máte chuť do života, jakou máte jiskru v oku, jak se chováte, jak myslíte, jak se oblékáte a jak o sebe pečujete.
Ulice:
Uveďte ulici vašeho současného bydliště včetně čísla popisného a orientačního.
Město:
Uveďte město vašeho současného bydliště.
PSČ:
Uvedení správného poštovního směrovacího čísla ve tvaru 000 00 umožňuje vaší lokalizaci na mapě ČR.
Telefon pevný:
Abychom vám mohli nabídnou vhodné zaměstnání musíme být schopni vás kontaktovat. Pokud uvedete nesprávné telefonní číslo nikdy vám nemůžeme nic nabídnout protože se vám nedovoláme. Telefonní číslo uveďte ve formátu 000 000 000.
Telefon mobilní:
Nejdůležitější kontakt na vás je číslo vašeho mobilního telefonu. Pokud uvedete nesprávné telefonní číslo nikdy vám nemůžeme nic nabídnout protože se vám nedovoláme. To platí i v případě, že telefon ztratíte nebo vám bude odcizen. Každou změnu telefonního čísla nám oznamte. Neuvádějte cizí telefonní čísla. Pokud je to však nezbytné, informujte toho, koho telefonní číslo nám poskytnete o co se jedná. Telefonní číslo uveďte ve formátu 000 000 000.
Email:
Vaše elektronická adresa je pro nás velmi důležitá a proto ji uveďte ve správném tvaru. Pokud dojde ke změně vaší elektronické adresy informujte nás.
Vzdělání:
Vyberte z výběrového seznamu vaše nejvyšší dosažení vzdělání.
Škola, specializace:
Uveďte školu a specializaci (obor) nejvyššího dosaženého vzdělání. Pokud uvádíte zkratku školy (např. SPŠE) rozepište název dané školy. (např. E může znamenat elektrotechnická, ekonomická, ekologická, atd).
Znalost AJ:
Vyberte z nabídkového komba úroveň vašich znalostí.
Znalost NJ:
Vyberte z nabídkového komba úroveň vašich znalostí.
Ostatní jazyky:
Uveďte jaké ostatní jazyky ovládáte (např. PL, číst, hovořit).
Požadovaná profese:
Uveďte profese, které jste chopen vykonávat.
Požadovaný region:
Vyberte z nabídkového komba region v kterém jste ochoten pracovat. Upozorňujeme, že naše personální agentura nabízí pracovní uplatnění pouze v Ústeckém kraji. Pokud hledáte zaměstnání i v jiných krajích zaregistrujte se na našem celorepublikovém personálním serveru www.jobstone.cz.
Termín nástupu:
Vyberte z nabídkového komba za jak dlouho jste schopen nastoupit do nového pracovního poměru.
Zasílání nabídek:
V případě, že chcete, abychom vám na vámi u vedenou e-mailovou adresu zasílali upozornění na nově zadané pracovní nabídky nechte okénko zaškrtnuté. Jestliže o tuto informaci zájem nemáte okénko odškrtněte.
Evidence osobních dat:
Abychom mohli přijmout vaší registraci a evidovat vás v naší databázi uchazečů o zaměstnání je nutné v souladu se zákonem 101/2000 Sb. (zákon o ochraně osobních údajů) souhlasit s touto evidencí, tj. nechat okénko zaškrtnuté. Pokud nesouhlasíte okénko odškrtněte, čímž nebude vaše registrace odeslána.

Prohlášení: V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů, které poskytuji prostřednictvím služby www.jobmarket.cz a www.jobstone.cz společnosti JOB MARKET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování mého zaměstnání. Současně prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.
Spolupráce:
Naše personální agentura Vám nabízí spolupráci, která Vás nikterak nezatíží a dá Vám možnost snadno si přivydělat. Staňte se našimi externími spolupracovníky – našimi HR AGENTY/HEAD HUNTERY. Za každého člověka, kterého naší agentuře předáte a který prostřednictvím naší agentury získá zaměstnání, tj. nastoupí do pracovního poměru, v kterém setrvá déle než 3 měsíce, Vám zaplatíme odměnu 5.000,- Kč.Vašim úkolem bude vyhledávat a předávat naší personální agentuře kontakty (jméno, adresa, telefon, e-mail) na lidi, kteří mají zájem o práci a o naše pracovní nabídky v Ústeckém kraji zveřejněné na naší internetové adrese.Obecně máme zájem o každého, kdo má chuť do života, má minimálně maturitní vzdělání a umí alespoň jeden cizí jazyk (AJ, NJ).Tato nabídka je vhodná pro všechny. Využijte svých známých (bývalí spolužáci, přátelé, atd.) a nabídněte jim zajímavé zaměstnání u českých a zahraničních firem v Ústeckém kraji.Máte-li o tuto spolupráci zájem zaškrtněte zaškrtávací okénko a my vás budeme osobně kontaktovat.
Poznámka:
Pokud nám chcete sdělit další informace uveďte je zde. Nevkládejte životopis !!!
Vložit CV 1:
Klikněte na tlačítko "Procházet..." a vložte svůj životopis v českém jazyce. Vkládejte pouze životopis zpracovaný v MS WORD přípony doc, rtf, txt. Nevkládejte životopis zpracovaný v MS EXCELL, MS POWER POINT a ADOBE ACROBAT (pdf).
Vložit CV 2:
Klikněte na tlačítko "Procházet..." a vložte svůj životopis v cizím jazyce. Vkládejte pouze životopis zpracovaný v MS WORD přípony doc, rtf, txt. Nevkládejte životopis zpracovaný v MS EXCELL, MS POWER POINT a ADOBE ACROBAT (pdf).
Vložit foto:
Klikněte na tlačítko "Procházet..." a vyberte vaši současnou - nejlépe barevnou - fotografii. Fotografie musí být ve formátu jpg, čtvercového rozměru (cca 4x4 cm).
Interview in English

Interview in English


kopt.cz


Moderní lektor

 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 23.3.2019 10:52
www.jobmarket.cz