Obecně

Hledání vhodného zaměstnání není jednoduchou činností  a  naše každodenní praxe nás přesvědčuje, že jen málo lidí ví, jak si správně počínat. Je potřeba si uvědomit, že práce – zaměstnání je téměř náš celý život a proto bychom k jejímu hledání měli přistupovat velmi zodpovědně.

Pokud si sami nevíte rady jak si počínat, nabízíme vám naší pomoc. Poradíme vám  s vaší pasivní i aktivní prezentací, kompletně vás připravíme na výběrové řízení v českém i cizím jazyce a poskytneme vám potřebné informace o situaci na trhu práce v daném regionu.

Dále vám nabízíme sociologickou a psychologickou pomoc v podobě psychologických a IQ testů, analýzy momentální životní situace, rodinné, ekonomické a sociální podmínky, rozbor klíčových vlastností, profil osobnosti, aspekty jedinečnosti, profesní orientace - v mnoha případech je rozumné ujasnit si možnosti vlastního uplatnění nebo-li rozsah možné profesní orientace.

Všem, kteří chtějí prostřednictvím naší personální agentury hledat nové zaměstnání, si dovolujeme dát návod, jak si počínat a jak vytvořit potřebné dokumenty pasivní prezentace, které od vás budeme požadovat.

Vyplňte pečlivě a pravdivě registrační formulář, přiložte váš životopis v českém a cizím jazyce a fotografii (bez vašeho vědomí a souhlasu nebudou tato data předána třetí osobě) a odešlete kliknutím na tlačítko "odeslat". Tuto svojí registraci ověřte  v době od 8:00 - 11:00 a 13:00 - 16:00 na telefonním čísle 727 930 666. Současně si dohodněte termín Vaší osobní návštěvy v agentuře JOB MARKET s.r.o.v Ústí nad Labem.

Naše služby jsou pro vás bezplatné, požadujeme pouze jedno - solidní jednání. Věříme, že pro mnohé z vás jsou tyto rady zbytečné, ale nezaškodí je pro jistotu zopakovat:
  • Uvědomte si, že hledání zaměstnání je velmi složitý proces a často záleží jen na vás zda v něm uspějete. Málokdo si je vědom, že je posuzován a hodnocen již od prvního kontaktu s naší agenturou, tj. úroveň dokumentů, telefonátu, schopnost najít naši adresu, dochvilnost, oblečení, chování při návštěvě v naší kanceláři atd.
  • Pokud se bez omluvy nedostavíte na sjednanou schůzku, již nás více nekontaktujte. Pokud vás pozveme na schůzku neberte s sebou své rodinné příslušníky ani Vaše  zvířecí mazlíčky.
  • Nezapomeňte, že Vaše oblečení vás reprezentuje a vypovídá o tom, jak vážně to s hledáním práce myslíte. Není dobré přijít k nám v teplákách, krátkých nebo děravých kalhotách. Vzhledem k tomu, že vás budeme fotografovat dbejte na svůj zevnějšek.
  • Také není vhodné žvýkat a mít sluneční brýle ve vlasech. Pohovoru neprospěje zvonění Vašeho mobilního telefonu ani předem požitá topinka či pivo.
  • Pokud jste nachlazeni nebo máte jiné zdravotní potíže raději nás navštivte až budete v pořádku.

Interview in English

Interview in English


kopt.cz


Moderní lektor

 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 11.12.2018 20:23
www.jobmarket.cz