SPECIALISTA AUTOMATIZACE

Společnost Lafarge Cement, a.s. (www.lafarge.cz) se sídlem v Čížkovicích (okres Litoměřice), hledá optimálního kandidáta na pozici Specialista automatizace. Termín nástupu dohodou.

Hlavní pracovní náplň:
• provádění softwarových úprav a diagnostiky na centrálním řídicím systému Alspa8000ics, PLC Simatic
• provádění softwarových úprav na dalších automatizačních systémech používaných v závodě
• archivace instalačního software, provádění instalací, update a upgrade
• zálohování dat provozovaných systémů
• tvorba nových softwarových modulů pro realizované projekty na řídicím systému Alspa8000ics
• participace na údržbě závodu a nájezdu nových zařízení po zimních opravách
• aktualizace provozní dokumentace
• spolupráce s oddělením IT

Předpoklady a požadavky:
Vedle odborných zkušeností a schopností klademe důraz na osobnostní a charakterový profil uchazeče, který si váží příležitosti pracovat ve společnosti Lafarge Cement, a.s. a ve skupině LafargeHolcim, má zájem o odborný růst a rychle se adaptuje na vysoký pracovní výkon a má schopnost odolávat stresovým situacím.

• VŠ vzdělání se zaměřením na průmyslové automatizační technologie a informatiku
• vysoce kooperativní osobnost s výbornými analytickými a organizačními schopnostmi a strukturovaným myšlením
• vysoká míra flexibility (pohotovostní služby), schopnost práce v prostředí mezinárodní korporace
• schopnost a zájem zapojovat se do lokálních meziútvarových projektů, případně do projektů na úrovni regionu
• schopnost plynulé komunikace v angličtině
• zájem o vzdělávání v oboru a odborný růst
• praxe ve výrobním závodě výhodou

Ohodnocení:
• nástupní hrubá měsíční mzda od 45.000,- Kč do 50.000,- Kč
• měsíční prémie 10% z hrubé měsíční mzdy, první navýšení mzdy předpokládáme po ukončení zkušební doby, další navýšení mzdy po zapracování, výsledná mzdová úroveň závisí na kvalitě kandidáta
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• systém zaměstnaneckých benefitů

Veškeré informace budou sděleny při osobním jednání. Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis v ČJ a AJ zašlete na adresu:

JOB MARKET, s.r.o.
Ing. František Mašek
GSM: +420 724 080 059
E-mail: job@jobmarket.cz

» Odpovědět na pracovní nabídku - neregistrovaný uchazeč o zaměstnání
» Odpovědět na pracovní nabídku - již registrovaný uchazeč o zaměstnání

Interview in English

kopt.cz

Moderní lektor

JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 24.10.2018 1:50
www.jobmarket.cz