Plánovač výroby (Production planner)

Významná zahraniční výrobní společnost působící v Ústeckém kraji od roku 2014 hledá pro svůj výrobní závod Plánovače/ku výroby.

Předpoklady a požadavky:

• VŠ, ŠŠ technického - ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě
• znalost výrobních, logistických procesů
• velmi dobrá úroveň práce na PC - Excel, SAP - výhodou
• organizační, analytické, komunikativní schopnosti, týmová práce
• pokročilá znalost AJ (denní telefonický kontakt se zahraničím)

Pracovní náplň:
• zajišťování plánování výroby a skladu v prostředí SAP
• uzávěrky, analýzy, přehledy
• optimalizace využití výrobní technologie při zajištění výrobních parametrů a úkolů
• řízení skladu hotové výroby v objemu a sortimentu

Nabídka:
• práci s motivačním platovým ohodnocením u prestižního a stabilního zaměstnavatele
• pružnou pracovní dobu
• týden dovolené navíc
• benefity (penzijní připojištění, systém Cafeteria, příspěvek na stravování)
• možnost dalšího vzdělávání
• nástup možný ihned

Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis v ČJ a AJ zašlete na e-mail adresu job@jobmarket.cz.

Veškeré další informace budou sděleny při osobním jednání.

» Odpovědět na pracovní nabídku - neregistrovaný uchazeč o zaměstnání
» Odpovědět na pracovní nabídku - již registrovaný uchazeč o zaměstnání

Interview in English

kopt.cz

Moderní lektor

JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 11.12.2018 20:23
www.jobmarket.cz