CD - přijímací pohovory v angličtině.

S příchodem zahraničních investorů a vstupem České republiky do EU se stala znalost anglického jazyka základním kamenem k úspěchu a k uplatnění na trhu práce téměř ve všech oblastech a na všech pracovních pozicích.

Jelikož při hledání zaměstnání se velkým problémem, a to jak pro pozice dělnické, technickohospodářské tak i pro vrcholové manažery, stává pohovor v anglickém jazyce, nabízí naše personální agentura JOB MARKET, s.r.o. spolu s lektory anglického jazyka Rogerem a Jane Chatters speciální multimediální CD zaměřené pouze na zvládnutí tohoto pohovoru (výběrové řízení, interview) v anglickém jazyce. Metodika výuky je úspěšně používána již 6 roků. Základní myšlenkou je „učit se jen to, co je nezbytně nutné“!!!

CD je sestaveno na základě naší personální praxe v pořádání výběrových řízeních pro zahraniční společnosti a obsahuje vše, co je potřebné pro absolvování pohovoru (struktura pohovoru, slovní zásoba, fráze, otázky, výslovnost, videa). Kurz se absolvuje samostudiem.


KOUPĚ CD

Cena CD je 650,- Kč plus 19% DPH. Pokud máte o výše uvedený kurz zájem, klikněte na Objednat a vyplňte a odešlete objednávkový formulář. Obratem se s Vámi spojíme a zašleme vám CD na dobírku, nebo si program můžete koupit přímo v naší kanceláři v Ústí nad Labem. V případě dodání na dobírku je cena navýšena o poštovné a balné 150,- Kč. Vzhledem k velikosti videosouborů (200 MB) nenabízíme stažení programu z internetu.

  

Interview in English

Interview in English


kopt.cz


Moderní lektor

 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 11.12.2018 20:22
www.jobmarket.cz